+48 692 455 178

Blog

MARSZE Z PRZEWODNIKIEM - RELACJE I ZAPROSZENIE

14.12.2017
Dodał: Administrator

Trochę zaległości się uzbierało. Ostatnio częstotliwość naszych wypraw zmalała. Powodów jest kilka. Główne przyczyny to moje wyjazdy z wycieczkami oraz kapryśna pogoda, która czasami zniechęca do wyjścia na szlaki. Jak sięgam pamięcią nie potrafię sobie przypomnieć kiedy w ciągu roku spadło tyle deszczu. Podczas naszych wędrówek można było zauważyć podniesione poziomy rzek, a nawet strumyków, które w zeszłym roku były ledwo widoczne. Cóż, na pogodę nie mamy wpływu. Udało nam się jednak wyjść na szlaki.

Ostatnie trzy marsze (139, 140, 141) to przejścia szlakami wzniesień chełmskich, które uczestnicy tak bardzo lubią. Przeszliśmy do Kłosu, maszerowaliśmy szlakami: niebieskim, żółtym, czerwonym, czarnym, Pomorską Drogą św. Jakuba, a także trochę kilometrów pokonaliśmy nieoznakowanymi ścieżkami. Podczas wędrówki pojawiły się Mikołaje. Niestety pogoda u nas jesienna więc przyszły na piechotę. Może na święta spadnie śnieg?
Uczestnicy pytają ile kilometrów za nami. Czyżby wszyscy czekali na 40 tysięcy wspólnie przebytych kilometrów? Jeszcze trochę nam zostało. Na naszym liczniku 30854 km. Brakuje więc 9146 km. Trzeba więc iść dalej. Dziękuję wszystkim za udział i zapraszam na kolejny marsz z przewodnikiem. Szczegóły poniżej.

W najbliższą niedzielę (17.12.2017 r.) spotykamy się o godzinie 9.00 na parkingu przy ulicy Fałata w Koszalinie (przy szkole muzycznej). Jedziemy autami do miejscowości Gozd (ok 35 km od Koszalina). Stamtąd wyruszymy na trasę liczącą ok. 18-19 km. Mieliśmy okazję już maszerować tymi ścieżkami. Tym razem jednak pójdziemy „w drugą stronę”. Przejdziemy do Kurowa, a następnie szlakiem doliny Radwi dojdziemy w pobliżu leśniczówki w Kępiste. Kolejny odcinek to Różewko, Ubiedrze, Boboliczki i wrócimy do Gozdu. Oczywistą sprawą jest, że będzie lekko łatwo i przyjemnie. Osoby zainteresowane marszem proszę o kontakt telefoniczny +48 692 455 178.

Zapraszam do wspólnej wędrówki………. może niespodzianka będzie?

  

wróć

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Zgadzam się