+48 692 455 178

Blog

116 i 117 MARSZ Z PRZEWODNIKIEM - ZAPROSZENIE

04.01.2017
Dodał: Administrator

Powoli zbliża się kolejny dłuższy weekend więc trzeba wyjść do lasu. Mam dwie propozycje. Zapoznajcie się proszę i zdecydujcie, czy warto?

Po raz 116 spotkamy się 6 stycznia br. o godzinie 8.55 na parkingu środkowym przy dworcu PKP w Koszalinie. Punkt 9.00 wyruszymy do Rosnowa samochodami. Właśnie w tej miejscowości będzie początek naszej wędrówki. Przejdziemy między innymi odcinek szlakiem im. Józefa Chrząszczyńskiego (oznakowanie czerwone). Udamy się w stronę osady Pobądz, następnie pomaszerujemy do Krępy Koszalińskiej, a stamtąd wrócimy do Rosnowa. Trasa będzie wiodła ścieżkami leśnymi. Większość trasy będzie nowa, bowiem tymi odcinkami nie mieliśmy okazji wspólnie spacerować. Długość trasy wyniesie ok. 19 km. Nie muszę dodawać, że będzie lekko, łatwo i przyjemnie? W związku z tym, że jest to marsz wyjazdowy uprzejmie proszę osoby zainteresowane o kontakt 692 455 178.

117 marsz, który zaplanowałem w najbliższą niedzielę (8 stycznia 2017 r.) to trasa doskonale wszystkim znana. Przejdziemy kolejny raz szlakiem porwanego księcia. Spotykamy się o godz. 8.55 na przystanku autobusowym przy ulicy Gdańskiej (vis-a-vis „Ptaków Hasiora). Przejedziemy do Sianowa, skąd wyruszymy na 12 kilometrową trasę (oznaczenie niebieskie). Koniec trasy w Koszalinie przy ulicy Gdańskiej.

Udział w marszach jest bezpłatny. Koszty dojazdu uczestnicy pokrywają we własnym zakresie. Przekażcie tę informację znajomym, może pójdą z nami? 

wróć

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Zgadzam się